O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

piątek, 23 kwietnia 2010

Dla szalonej artystki

To kartka zrobiona dziś. Dzisiaj też zostanie wręczona wraz z kwiatami szalonej , starszej wiekiem, ale bardzo młodej duchem artystce amatorce. Na marginesie dodam, że uwielbiam jej zapał do wszystkiego. Otóż  dziś Terenia otwiera wernisażem swoją pierwszą samodzielną wystawę. Ogromnie się z tego powodu cieszę.

Pan małzonek ( z racji swych myszowatych upodobań, dołożył do kartki  tekst :
"K...a, prędko, prędko, bo  nam farbki zap...olą"


Ja jak zwykle zgubiłam  dzień i wpisałam wczorajszą datę ;(
Tereni  to chyba nie będzie przeszkadzało. Ona też jest zakręcona. ))))))))))))
Uwielbiam takich ludzi.

2 komentarze:

 1. ...Uwielbiam komentarze Twojego ślubnego!!!!:D:D:D

  Właściwie jestem ich fanką!!!:D:D

  Twoja znajoma na pewno będzie szczęśliwa dostając od Ciebie tak piękny prezencik!:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Lejdiczku drogi kartka już wręczona. Artystka amatorka zadowolona z kartki tak jak ja z doznań przy oglądaniu jej obrazów. Jeden z nich będzie mój (i z tego się bardzo cieszę.
  Cieszę się też z Twej sympatii do "myszowatych" komentarzy. Ja za nimi też przepadam, dlatego je zamieszczam. Kiedyś powstanie album z tekstami, bo chyba nie będę miała innego wyjścia. One są po prostu odlotowe. Mój kapitan ma wiele zalet, choć nigdy go nie podejrzewałam o słowotwórstwo w takim wydaniu )))))))))))))))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka