O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

poniedziałek, 5 kwietnia 2010

Ciut komunijnie

Dwie kartki na zamówienie. Jedyne wymagania to "dla dziewczynki". No to są dla dziewczynki. Biała zrobiona na kartonie wizytówkowym i przy użyciu dziurkaczy i płytki wytłaczającej , a  kolorowa  jest na papierze "marie  antoinette"  autorstwa Z.Marcinkowskiej, kupionym w  sklepie www.ilowescrap.pl

6 komentarzy:

 1. niezłe, chyba jeszcze nigdy nie udało mi się zrobić całkowicie białej kartki

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo ładnie wyszły, a dziurkacze masz rewelacyjne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Obie świetne ale ta w bieli ma w sobie coś takiego, że gdybym miła wybrać tylko jedną to na pewno byłoby to ta właśnie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Podobają mi się obydwie, a dziurkacz faktycznie rewelacyjny!!!Te tłoczenia również są super, zdolniaszcze z Ciebie ciało pedagogiczne, lin_ko!:)))

  OdpowiedzUsuń
 5. no i spłonęłam rumieńcem. Bardzo dziękuję.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka