O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

środa, 25 sierpnia 2010

Wycinanki od EFIFKI czyli następne CANDY


No i następne cukierki. Tym razem od efifki,  u której na allegro można kupić też i inne  przydasie.. Tak mi się wydaje gdy odwołuję się pamięcią do swoich stempli, których część u niej kupiłam.Tym razem  fajne wycinane elementy z kartonu.

1 komentarz:

  1. Lin_ka-Halinka, moja droga, ja niestety nie mam takiej opcji - jak robienie kamei, bo nie umiem rzeźbić :-). Tam tą mi klientka przyniosła i chciała ją oprawić, no to zrobiłam to. Dla tego, słoneczko, szukaj kamei, i dopiero jak będziesz miała to ... czach-czach i będziesz miała. :-*

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka