O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

wtorek, 24 sierpnia 2010

Podróznicze candy nr 5


"Królikowy cukieras" , który znalazłam na blogu Shiraji uwiódł mnie swą formą. Dlatego  mam ochotę na tę zabawę. Zasady są takie jak poniżej.. Od razu dodaję, że  ściągnęłam je z bloga Shiraji

Zasady candy są następujące:
1) Osoba, którą wylosuję, powinna przeczytać książkę w ciągu około 10 dni (czyta się w jeden dzień), wpisać się do książki i zorganizować u siebie Candy nr 5 na takich samych zasadach, a do książki dodać jakąś niespodziankę.
2) Udział biorą tylko osoby posiadające blog.
3) Pod tą notką osoby chętne wpisują komentarz i zamieszczają podlinkowane zdjęcie u siebie na blogu.

2 komentarze:

  1. A to udam, że nie widziałam tego postu- cholernie nie mam szczęścia do żadnych zabaw blogowych więc odpuszczam;)) Pozdrowienia Halinko!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też nie mam, ale mam ochotę na przeczytanie tej książki i dołożenie do niej jakiejś ze swojej biblioteki, bo nie mam się już jak zmieścić w swoim M

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka