O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

niedziela, 7 lutego 2010

zielono mi

seryjność prac mnie dobija. To jest o tyle paskudne, że po jednej  pracy  już nie mam ochoty na robienie  jej kopii, a czasami się tak nie da. A szkoda... bo  nawet niewielkie zmiany  są mało atrakcyjne i wcale nie stanowią przyjemności w bawieniu się przy tym co robię.
Dość jednak narzekań.... mam  nadzieję, że to już  jedne z ostatnich zaproszeń z okazji Dnia Kobiet. Będzie jeszcze jedno, ale tamto bedzie inne  bo całe wytłaczane z racji tej,że ma być  dla osoby niewidomej. na razie jednak te dla widzących :)
Wykorzystane (jak zwykle) minimalistyczne środki ---- biały papier ksero i trzy kartki bloku technicznego, zielony tusz w trzech odcieniach, i tusz niebieski, dwa stemple z napisem "zaproszenie",płytki wytłaczające cuttlebug,  wykrojnik z kwiatkami. Kwiatki trochę podocinane bo były za wielkie.

 

 

7 komentarzy:

 1. Taka seryjność jest niepowtarzalna !!
  Wiem co masz na myśli :)
  Zielono niech będzie już ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. rany, ale czadowe te zaproszenia
  bardzo, bardzo mi się podobają

  OdpowiedzUsuń
 3. Lin_ko- wspaniałe!!!! Takie optymistyczno- wiosenne, świetne!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się,że się Wam zaproszenia podobają. To miłe i zachęcające do dalszych prac. Oczywiście już z nutką wiosny, bo zimy coś jakby w nadmiarze )))

  OdpowiedzUsuń
 5. jejejej jak wiosennie, pięknie wycieniowalaś kolorki i te kwiatuszki... ślicznościowo... soczyście. Wcale karty nie muszą ociekać perlami i kwiatami, zeby były piękne. bardzo mi sie podobają

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka