O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

poniedziałek, 22 listopada 2010

"Uśmiech wędruje daleko"

No właśnie... "uśmiech wędruje daleko" dlatego  akcja charytatywna pod hasłem "Graj i pomagaj" organizowana  dla Ośrodka Szkolno - Wychowawczego dla Dzieci Niedowidzących i Niewidomych im Zofii Książek - Bregułowej w Dąbrowie Górniczej, zostanie zasilona ślicznymi kartkami śląskich  skrapowiczek w osobach :  bewix , Wiedzma , .rosaliaa , Anita , mamuta , pijana-wiatrem , basia80 , kasia5711 , karola-2008, Karola , Karmazynowy Kamyk, em_ka , kolorowAnka (lewa rączka), Jaśminowasia , NowAlinka , Kolorowy Ptak , Alina , Betik , SentiMenti , Kulka. ,  Polgara  i jej  koleżanka , Margaretka.


Dziewczyny BARDZO WAM DZIĘKUJĘ i prezentuję  to co dostałam, a co jutro oddam osobom odpowiedzialnym za akcję prowadzoną na terenie w/w ośrodka.

 

 Specjalnie podziękowanie dla em_ki, bez pomocy której nie udałoby mi się  dostać tylu kartek. Madziu, dziękuję :)
Na kartkach są też jej stemeplki :)

4 komentarze:

 1. Piękny gest i równie wspaniałe karteczki!!To fantastyczne , że są wśród nas takie osobniczki;)) które stać na tak wielkie odruchy serca. Brawo dziewczyny!

  OdpowiedzUsuń
 2. Toż to była czysta przyjemność :)
  Dobrze, że nas zmotywowałaś do roboty:)

  OdpowiedzUsuń
 3. lubie takie akcje i czesto biore w nich udzial, o tej nie wiedzialam. Sliczne kolorowe karteczki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się, że mogłam pomóc, gratuluję akcji! Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka