O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

poniedziałek, 3 maja 2010

Dzień Mamy

26 maja  będzie dopiero za  trzy tygodnie, ale jak znam  swoją organizację i natłok zajęć to się okaże, że znów będę wszystko robiła na ostatni moment. Dlatego dziś powstała ta kartka. Tu też wykorzystana masa strukturalna. (Baaardzo się cieszę ,że  się za nią wzięłam. Mam jeszcze kilka wzorków  przygotowanych, ale to na późniejsze kartki).


a tu "małe"  zbliżenia. (radość mnie rozpiera , stąd ta zachęta do  przyglądania się detalom.

7 komentarzy:

 1. Noooo, super serducho w tej kartce :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lovely card. Hope you are well and thanks for stopping by my blog. Wish I could speak Polish
  but no can do. Pat

  OdpowiedzUsuń
 3. dziękuję :) Cieszę się, że się Wam podoba. Kartka jest już u nowego właściciela.

  OdpowiedzUsuń
 4. Beautiful!!! Love the layout and texture! Thanks for stopping by my blog!

  OdpowiedzUsuń
 5. Pewnie, że piękna- zgadzam się z przedmówczyniami, chociaż niektóre z nich piszą w takim niechrześcijańskim języku;);)

  ps. O tą kartkę na ślub, to ja poproszę mailem:))Pozdrawiam Cię lin_ko- twórz, bo widzę, że wena nie odpuszcza, więc ją wykorzystaj na maksa, bo nie ma nic fajniejszego niż poranna kawa i oglądanie Twoich śliczności!

  OdpowiedzUsuń
 6. Kofta napisał cudny tekst "na moście rozstań" gdzie jest fragment, "...płonę, płonę..." wszak w innym odniesieniu, ale ja takowoż się zabarwiłam ogniem, tyle,że radości :) Jest mi niezmiernie miło. I bardzo Wam dziękuję.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka