O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

niedziela, 21 marca 2010

wielkanoc c.d

Jak w temcie... w końcu muszę  zrobić   jeszcze sporo kartek aby  wysłać życzenia wszystkim bliskim, których  lubię. Tak też oto dzisiejsza działalność. Ta z żółtym, jajem na papierze meadow sorbet z www.ilowescrap.pl
A tu  trzy następne. Zielona i  czerwona to linoryty zrobione przez dzieci. ja je tylko pokryłam farbą drukarską, pociągnęłam  przez  prasę (BS świetnie się  do tego też nadaje lub stara wyżymaczka z  "Frani") i ozdobiłam tak jak widać na  kartkach.

A tu dwie z zeszłego roku. Nie wiem  dlaczego ich nie wysłałam, ale za to teraz sieprzydadzą.


6 komentarzy:

 1. Wszystkie są piękne!!!Mój faworyt to żółte jajco, jest takie energetyczne! Zaczynam zazdrościć Twoim znajomym, się obłowią w piękne karteczki, mam nadzieję, że zasłużyli!;):D

  OdpowiedzUsuń
 2. wstystkiemi sie podobaja, kolorowe, roznorodne i wesole, tak jak ma byc na wiosne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lejdik... wszyscy zasłużyli, a jak czekają na kartki hoo hooo. Chyba ich rozbestwiłam, bo jak któregoś roku wysłałam kartki kupne to byli oburzeni. To samo tyczy się drobnych upominków, które do kartek dodaję w ramach małej niespodzianki. W tej chwili są obrabiane małe prezenciki, którymi się lada dzień pochwalę.
  Alojko - Twoje kartki też budzą chęć pożądania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne prace linorytowe :)
  Masz zdolne dzieciaki w przedszkolu!

  OdpowiedzUsuń
 5. Rudlis - linoryty zrobione przez starsze dzieci i nie pod moim okiem, a Sylwii Nowak.

  Annar - dobrze, że już koniec tej produkcji )))

  Cieszę się,że się Wam podobają i dziękuję za miłe słowa.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka