O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

czwartek, 18 marca 2010

Serdecznościowo z motylem

Kiedyś, dawno temu robiąc swe pierwsze samodzielne  na ebay'u zakupy, kupiłam  stempel z motylem. Nie doczytałam jakie są jego rozmiary i po otrzymaniu  przesyłki zdębiałam. Odbijany motyw ma  wymiary 9,5 na 9 cm. Co tu robić z takim  ogromniastym motylem?  Przeleżał sobie w szufladzie prawie 1,5 roku, aż wreszcie go ruszyłam. Wyszła  taka oto kartka...Użyte materiały to papier  Merry & Bright - Wermth -- Amy Teets Designes, materiałowe kwiatki (chyba Primy, ale głowy nie dam), ów stempel, zwykły  karton i szablony  do wytłaczania (cuttlebug).

Motyl w zbliżeniu, pokolorowany kredkami


Środki kwiatów są przyklejone warstwą klejącą do góry, bo draństwo nie chciało się  rozpuścić. Ten klej na zewnątrz  też ciekawie wygląda.

4 komentarze:

 1. Świetny ten motyl, lin_ko, dobrze że go wyciągnęłaś z szuflady!!Karteczka bardzo ciekawa i faktycznie, klej z kwiatków wygląda interesująco!

  OdpowiedzUsuń
 2. absolutnie nie zamykaj motyla w szufladzie!!! na wiosenne karteczki jest idealny...normalnie aż pozazdrościłam :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Lejdik ... jak wyciągnęłam tak nie schowałam. Leży na parapecie i wygląda słonka :), a przyda się bo mam pomysł na decupażowe jajco wielkości małego słonia, które kilka dni temu zakupiłam w empiku. Absolutnie nie powinnam tam wchodzić )))

  OdpowiedzUsuń
 4. Barbarko tak jak wyżej napisałam... motyl będzie w użyciu )))
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka