O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

wtorek, 9 marca 2010

wielkanocne kartki

W ramach  chęci odetchnięcia od obowiązków  zrobiłam te trzy kartki.bazie są z ozdobione  dwoma pudrami  do embosingu. Dwoma, bo jeden , ten brokatowy jest paskudny sam w sobie. Nie pozostaje  przy nim nic innego jak go jakoś połączyć z innym. W tym przypadku z  perłowym. Efekt  nawet zadawalający. Niestety, zdjecia tego  nie oddają, a szkoda.

5 komentarzy:

 1. Fajny pomysł z mozaikowa popękana skorupką! Dzięki temu Twoje jajowe kartki są inne niż wszystkie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Lico mi się zaróżowiło po przeczytaniu Waszych komentarzy. Tym bardziej, że miałam robić dla siebie i nie zważać na żadne komentarze. Dla tego tym bardziej dziękuję )))

  OdpowiedzUsuń
 3. lin_ko, zapomnij o robieniu 'dla siebie' bo jajcarskie kartki są naprawdę świetne, dobrze, że ujrzały światło dzienne! Do ludzi je oddaj, do ludzi!
  Pozdrowienia!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lejdik.. pisząc "dla siebie" miałam na myśli dla wszystkich bliskich mi osób, których zmuszam do przyjmowania kartek z życzeniami :) Oni już się przyzwyczaili, że niektóre bohomazy do nich trafiają. I o dziwo, właśnie te paskudne cieszą się największym pożądaniem

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka