O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

środa, 12 czerwca 2013

Skrapiszcze

Mało kolorowe, bo podobno biel i czerń to nie kolory (jak mawia jeden mój znajomy), ale  mnie te dwie barwy bardzo pasują, zwłaszcza  z dodatkiem  wszelkich szarości.
Tu trochę się pobawiłam bo:
1) maski użyte w tym skrapie są mojego autorstwa - ślady stóp i  jodełka parkietu (oczywiście zrobione na pazzlesie)
2) glimer misty perłowe  zrobiłam domowym sposobem
3) )użyłam  pasty akrylowej (którą jestem trochę rozczarowana)
4) baza  skrapiszcza  to  naklejona serwetka na zwykły karton
5) do cieniowania zamiast  kredy użyłam cieni do powiek
6) i najważniejsze... nie spaliłam drukarki bo  użyłam folii nie z jakiegoś  opakowania , tylko normalnej do  kopiarek. Niestety. Nie udaje się nią przenosić nadruków  na papier tak jak to robiłam przy użyciu zwykłego celofanu. A szkoda. Niestety... nie mogę sobie pozwolić na kolejne psucie rzeczy, która  z racji swej budowy i oprogramowania jest "nie do zepsucia"


2 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka