O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

niedziela, 2 czerwca 2013

Cieszę się jak nie powiem co :)

A mam z czego. Parę dni temu, dotarły do mnie  kredki, za którymi chodziłam jak przysłowiowy "kot z pęcherzem". Kredki są boskie.


Od razu pozwoliłam sobie na  rysowanie odkładając całą masę różnych zajęć na potem.


Na razie jestem na etapie  prób, ale z tego co widzę i co mi wychodzi mogę powiedzieć, że sprawdzają się  rewelacyjnie. Dla mnie po prostu rewelka. ( Już wiem, jak będę spędzała czas na łódce )))) 

 Tu dla dodatkowego  efektu odrobina  glossy akcent'u
5 komentarzy:

 1. ale świetne- cieniowane- i pięknie w Twoich rękach się sprawują :)
  Drogie takie cacko?

  OdpowiedzUsuń
 2. ekstra - czekam na ciąg dalszy, bo początki są fantastyczne!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Baaa, a jak ja się cieszę tymi kredkami .. hoooo hoooo.
  Myślę sobie, że te kredki sprawowałyby się dobrze w każdych rękach, do których by trafiły. One są po prostu łatwe w użyciu. Co do ceny... hmmmm. Tu już gorsza sprawa.
  W EMPIku za 12 kredek trzeba zapłacić (w zależności od dostawy) 60-70 zł. W internecie za swoje, z przesyłką płaciłam 107 zł. Dużo, ale wolę kredki od lakieru do paznokci. W końcu te i tak mam zdrachane klejem więc szkoda na niego wydawać kasę ')

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie sobie z nimi poczynasz:) Super zakup:)

  OdpowiedzUsuń
 5. très chic, très élégante, elle est superbe biz

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka