O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

poniedziałek, 3 czerwca 2013

Oszukany patchwork

Na portalu Skrapujących Polek  tym razem zabawa dla kartkowiczek  pod hasłem "patchwork i przeszycia". Moja kartka  jest  bardzo oszukana, bo  tego patchworku za bardzo nie widać, a przeszycia są zrobione długopisem. Kartka powstała  parę dni temu i jakimś trafem wpasowałam się w wyzwanie.


5 komentarzy:

 1. Wspaniałe tło, super kolory i cudne róże, jednym słowem REWELACJA!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna kartka:) Bardzo mi się podoba:) Pięknie ją skomponowałaś:)

  OdpowiedzUsuń
 3. How pretty in the blue and white - love the block background and wonderful butterfly!

  OdpowiedzUsuń
 4. oh! elle est superbe, j'adore, biz

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję Wam za miłe komentarze.
  Czyste kolory leżą w moim kręgu zainteresowań. Co więcej jakoś nie jestem przekonana do pchania w swoje prace dużej ilości wzorzystych papierów i całej masy dodatków, choć często u innych takie połączenia bardzo mi się podobają. Dlatego tym bardziej się cieszę, że kartka , którą zrobiłam Wam się podoba.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka