O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

czwartek, 15 marca 2012

nowe ubranko

Książka, która jest moją równolatką  została poddana  zabiegom pielęgnacyjnym w postaci  sklejenia latających kartek,  uzupełnienia ubytków w rożnych miejscach (od brzegów, przez wyrwane części środków stron), nowej okładki itp itd. Było tego sporo. Całość zajęła mi około miesiąca. Jestem z tej pracy dumna, bo  wszystko zrobiłam sama. Wszak pod okiem mojego nauczyciela - Pana Mariana, ale jednak  sama.
Jako urozmaicenie  robótek ręcznych introligatorka jest  rewelacyjnym odskokiem. Polecam.4 komentarze:

  1. Pięknie ją introligator odnowil. Jednak to książka nie dla mnie. Ja gram tylko na nerwach. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. wow, no pieknie to zrobiłaś:)

    OdpowiedzUsuń
  3. No! Widzę że gwiazda z Ciebie!! A ja już jestem drugi dzień w pracy - porządki związane z przerwą prawie skończyłam i zaczynam działać ;))) Tak że łada chwila będziesz miała przygotowaną przymiarkę ;-*

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka