O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

poniedziałek, 27 lutego 2012

mały prezent dla koleżanki

Zrobiłam ten album  jako prezent urodzinowy dla koleżanki. Jako,że  już go dostała to mogę  go tu pokazać.
Wszystkie elementy (prócz kwiatka  i zegara na  okładce ) są wycinane pazzlesem i wykrojnikami sizzix'a. Ramka z zawijasem jest pobrana ze strony http://krewellakreations.wordpress.com/2011/01/30/much-more-productive-day/
 Zegar jest zrobiony przeze mnie z masy papierowej i lekko podbarwiony  tuszem.
Przy okazji mam następne uwagi w ramach mojej własnej pazzlesowej instrukcji:

W trakcie wycinania drobnych elementów bądź cienkich części w miejscach "ostrych" czyli takich gdzie jest szpic w listku , zawijasie etc.etc.  dochodzi do rozwarstwienia sie  papieru. 
Można tego uniknąć zakładając gumki dociskowe, albo zmieniając nóż w głowicy. Pierwsze rozwiązanie - gumki dociskowe - muszą być gęsto  nałożone na wałek, który przesuwa papier. Ta metoda nie jest jednak  skuteczna za każdym razem.
5 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka