O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

czwartek, 9 lutego 2012

ceramika na - malowana na zimno

Technika , którą  każdy zna. Zrobiona "zamiast"  albumu, który jest w trakcie roboty. Talerz będzie na ciastka, a miseczka jako doniczka  do kwiatka. Chyba, że mi się odwidzi ))))
5 komentarzy:

  1. Halinko, ozywiasz wszystko czego sie dotkniesz. wiesz.. talerzyk baaaardzo mi sie podoba, fantastyczny, oj sztuka...sztuka, oj bardzo mi sie podoba. miseczka na doniczke.. OK ale pod warunkiem, ze kwiatek jej nie zasloni, bo rowniez piekna jest. fajnie pociagniecia pędzlem, ja tu wiedze rekę artysty.. super super.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wasze słowa uznania bardzo przyjemnie łaskoczą moje ego.
    I ogromnie się cieszę, że się Wam podoba.
    Iwonko, jesteś dla mnie bardzo wyrozumiała. Niestety (i tu głębokie westchnięcie) do sztuki to temu baaardzo daleko.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka