O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

poniedziałek, 28 czerwca 2010

Na lenia

Co się robi żeby odwlec konieczną robotę do zrobienia, na którą się w ogóle nie ma ochoty?  Nooo, właśnie ... kartki. Stąd powstała  taka. Wszak  motto  dziś do mnie nie pasujące, bo ja raczej jestem jak ten leń na kanapie, ale ....


Kartka jak zwykle warstwowa, bez cieniowań, uzyte materiały to : karton wizytówkowy len  biały, papier do scrapu (nie pamiętam jak firma- bo jakżeby inaczej ;/) , dziurkacz MS, wykrojnik PravoCraft i spellbinders.

5 komentarzy:

 1. Świetny cytat i fajna karteczka! Jakie ja tu mam zaległości... Ten album ślubny koniecznie do zmacania Halinko przy najbliższej okazji mam nadzieję:)

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczna,a piękna, najpiękniejsza :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetna, a tekst znalazłaś fantastyczny:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna kartka, a cytat rewelacyjnie pasuje do całości:D

  Pozdrawiam,
  Ania

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka