O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

niedziela, 3 stycznia 2010

ślubne zaproszenia

Zaproszenia - to ma być prezent ślubny dla koleżanki z pracy. Na razie projekty. Które zaproszenie  uzna za interesujące? Zdjęcia zrobione w świetle żarówki więc nie oddają pełnej kolorystyki.
Do ich zrobienia wykorzystany  biały, perłowozłoty i bordowy karton, wykrojniki spellbinders i nelly oraz płytka  wytłaczająca spellbinders - Flourish  i mini floderki Cuttlebug,a także  stempel projektu  Magdy. Dziewczyna jest niesamowicie  utalentowana. pięknie maluje, rysuje i projektuje. Stempel w zbliżeniu :)

5 komentarzy:

 1. Śliczne te zaproszenia,gdybym ja miała wybierać to nr 1 i 2 zdecydowanie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja wybrałabym nr 1. :)
  Subtelne takie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem, jak to się stało, że nie subskrybowałam dotad Twojego bloga.
  Już naprawiłam ten błąd.
  Świetne te kartki.

  OdpowiedzUsuń
 4. I ja wybrałabym nr 1. Świetne !!!!!!!!
  I dziękuję za "miód na serce" na moim blogu !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwsza i druga moje faworytki :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka