O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

niedziela, 24 stycznia 2010

Przechowywanie

Jak przechować swoje robótkowe przydasie? Sposobów mam kilka. Częśc rzeczy trzymam w pudłach, część w segregatorach, w szufladach itd itp.
Dumna jestem ze sposobu przechowywania wstązek. Dlaczego dumna? Bo udało mi się coś czym rozbawiłam rodzinę angażując ją do zjadania Tik Taków. Otóż moje wstązeczki (te wąskie oczywiście) zadomowiły się w pudełkach po tych  mini cukierasach. Pudełka zaś  zostały poukładane w rządkach w ikeowskiej szafce , którą w ramach porywu i wolnego czasu zdekupażowałam jakiś czas temu.

Oto odsłona 1 ---- szafka w swej okazałości


odsłona 2 ----- wstążeczkowe mieszkano
W tej chwili są już 4 rzędy pudełek po tik takach ))))

3 komentarze:

  1. Jak pomyślę ile tik-takowych pudełek wyrzuciłam to aż mi żal!!! To jest pomysł!:) Oglądałam zająca i jajCo...kicajec przecudny, ale jajko...hmmm- super!

    OdpowiedzUsuń
  2. to od dziś jem tylko tik-taki :D:D:D
    a tak serio,to bardzo pomysłowe ,piękna szafeczka ,bardziej mi się podoba taka niż w swojej pierwotnej,ikeowskiej odsłonie,pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka