O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

środa, 23 lipca 2014

Maski

Tym razem coś innego. Obie maski zrobione  jakiś czas temu. Ceramiczną  pokazywałam na  Fotosiku (chyba). Służy mi jako  dekoracja w domowej bibliotece.
Ta zaś  to już masa papierowa, profilowana przeze mnie "na oko" i zdekupażowana. Ma posłużyć jako dodatek do jesiennej dekoracji  jaka chodzi mi od jakiegoś czasu po głowie.  Nie przypuszczałam, że  modelowanie  na  salaterce  może  przynieść takie efekty, ale... udało się. Ja w każdym razie nie narzekam. W końcu zawsze mogło być gorzej.


2 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka