O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

wtorek, 4 września 2012

Zielono mi....

Za nim zrobiłam zdjęcie całości, łącznie z pudełkiem, to  album już powędrował  jako prezent urodzinowy. Pokazuję go tu, choć  efekt końcowy był zdecydowanie lepszy. Srodki kwiatów  zostały wypełnione kropkami akrylowymi, glosy akcentem i innymi  preparatami jakie wpadły mi w ręce.Album był ciut eksperymentalny bo  sprawdzałam  co i   jakim klejem mogę przykleić do introkalu.  No i wyszło, że praktycznie wszystko. Niestety tego tu nie widać. Cóż. Jak ktoś "dooooopa"  to tak ma.
Album został wzbogacony o pudełko o tym samym motywie dekoracyjnym. Dodam tez, że to co się wydaje niedoklejone, jest w istocie złapane klejem "na mur". Efekt cienia udało się uzyskać  dzięki  sporej grubości kartonu, z którego wycinałam  sizix'owy  środek. No i ... album ma w środku  sporo składów  grubego brystolu i w całości jest szyty ))))


7 komentarzy:

 1. Pięknie Ci to wyszło:)Pięknie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że nie zrobiłaś zdjęcia jak album był "wykończony", ale i tak widać, że pięknie wyszedł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie ułożyłaś te kwiaty na okładce:)

  OdpowiedzUsuń
 4. super élégant et chic, superbe, biz

  OdpowiedzUsuń
 5. To ja!! to ja jestem tą szczęściarą co dostała ten prezent!!!!!!! Jest cudowny i w rzeczywistości wygląda obłędnie, perfekcyjnie zrobiony i doskonale okazały ! Ale namieszało mi się ;))) Ale nie będę poprawiać, pisze sercem ;-* Dziękuje kochana! Zdolniacha z Ciebie!!!
  P.S. konto mam zasilone, więc wszystko w porządku.
  Dziękuje ;-*

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka