O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

niedziela, 9 września 2012

Paryżowe pośśśśliiizzzzzg' nięcie

Przede wszystkim dziękuję, że tu zaglądacie, a część z Wasi pozostawia  komentarze, choć moja aktywność (zarówno tu, jak i na Waszych blogach)  ostatnimi czasy jest  mizerna.  To ogromnie miłe z Waszej strony. Dzieje się tak z totalnego braku czasu o czym świadczy chociażby ponizsza praca. 
 Miałam  zrobić to 4 miesiące temu, ale cały czas coś wyskakiwało. To coś to przeglądnięcie prawie 900 zdjęć z Paryża i wybranie z nich  tych, które  powinny być wywołane. Kilka z tych zdjęć miałam dać koleżance. Jak tu jednak to zrobić z takim opóźnieniem i z zachowaniem twarzy? No to wymyśliłam  mały folder. Wyszło mi tak:3 komentarze:

 1. très joli, la touche bleu blanc rouge est très fun, biz

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny, jak dojdą zdjęcia to na pewno będzie świetna pamiątka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny album!!!
  Kolory i dodatki... super :))
  :*

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka