O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

wtorek, 25 września 2012

Księga z kartką dla moich dziecków

Istotnie, zostałam teściową (a rower mam, i nie taki stary, więc powiedzenie "teściowa, ty stary rowerze, ni jak do mnie nie pasi ))))choć kto wie, kiedy człek się zestarzeje ???????
Ale za nim to nastapi to  c.d.  tego co robiłam dla dziecków :) Kartka była na zamówienie dziadków dla Państwa Młodych.


Księga gości przeszła kilka drastycznych pomyłek, które musiałam poprawić. Teraz przynajmniej jestem ciut mądrzejsza i  bardziej uważna :)
Dodam tylko, że ramka jest  srebrzona na gorąco folią do tłoczenia. Nie przypuszczałam, że takie ustrojstwo może  kosztować tyle nerwów, ale efekt osiągnęłam taki jaki zamierzałam (i to mnie ogromnie satysfakcjonuje)
4 komentarze:

 1. No to ja jeszcze raz Ci bardzo gratuluję i mocno uściskiwuję:)I kartka i księga gości bardzo mi się podoba:)I dziękuję,że wpadłaś do mnie:)Że znalazłaś chwilkę, bo wiem,ze to czasem nie łatwe:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Elegancka księga i cudna delikatna karteczka. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. oh la la chic et élégant, biz

  OdpowiedzUsuń
 4. No pięknie, pięknie!!! A nie mozna by pomalować tej ramki??? Tyle zachodu!!!! Ja myslalam , ze to proste a okazuje sie , ze aby uzyskac taki efekt to trzeba sie solidnie napracowac!!! Podziwiam i życze cierpliwości:))))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka