O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

niedziela, 15 kwietnia 2012

Pudełko z makulatury

Wczoraj  zrobiłam takie pudełko. Całość  (oprócz szarego papieru i tańczącej pary - kupionej chyba u "Wycinanki")  jest moja.  Pisząc "moja" mam na myśli sklejenie pudełka od jego ścianek aż po wieko, kompozycję i zdobienia.
Wykorzystane  materiały i narzędzia:
klej introligatorski, płótno introlgatorskie (ni diabła nie mogę zapamiętać jak się to to fachowo nazywa), szary papier (zerwany z tektury falistej),  karton z mążżższczyznowego komputerowego badziewia, kawałek  koronki, tusz Distress TH,  wykrojnik sizzix - Decorative Accente #6, Glossy accentes. I już )))))


3 komentarze:

  1. oh la la c'est la classe, biz

    OdpowiedzUsuń
  2. Mnie cieszy to, że zrobiłam je sama i bez pomocy P.Mariana, który ocenił je jako dobrą pracę. Wam też dziękuję. To cieszy, gdy się okazuje, że moje robótki podobają się i innym.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka