O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

piątek, 13 stycznia 2012

zabawa w introligatora

W grudniu  spotkałam pana, który z zawodu i z zamiłowania jest introligatorem. Pan, z resztą bardzo sympatyczny, zgodził się pokazać mi  tajniki swego zawodu. Oj, jestem pod wrażeniem tego co zobaczyłam, czego już spróbowałam (a to dopiero pierwsze zajęcia) i co mnie jeszcze czeka. Pod okiem mistrza zaczęłam robić pudełko, ale ,że papier wszelkiej maści to materiał wymagający, więc  za daleko się w tej pracy nie posunęłam. Bo przecież wszystko musi dobrze wyschnąć, doschnąć i złapać się.
Nie przeszkodziło mi to jednak w domu popróbowć pobawić się (oczywiście w ramach ćwiczeń). No i wyszło tak .
Jestem bardzo zadowolona bo od poczatku do końca jest moje. A wykorzystałam karton 3mm, resztki  papieru po świątecznych prezentach, karton falisty i kawałek tasiemki.
Pudełko  ma już zastosowanie. Jest pojemnikiem na maleńkie bombki w kształcie sopelków. Chwalę się tą pracą, mimo, że nie jest idealna, ale  nie zdawałam sobie sprawy, że  takie małe coś wymaga tyle pracy i cierpliwości.
4 komentarze:

 1. wow, no superowe jest pudełko Twe... Zdolne paluszki masz:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj pięknie Ci to wyszło! Ja kiedyś bawiłam się w robienie pudełeczkÓw różnej maści i wiem jaka to jest koszmarnie żmudna robota i precyzyjna! Tym bardziej podziwiam że od pierwszego razy tak Ci cudownie wyszło!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pudełeczko na kolczyki zrób....;)) UMISZ!:D
   Pozdrowienia, a pudełko ogromnie mi się podoba, moje bombki takich luksusów nie mają:(((Bidusie;)))

   Usuń
 3. superbe et très élégant! biz

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka