O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

piątek, 17 grudnia 2010

Z usmiechem i obietnicą:)

Baardzo dziekuję, że zaglądacie w mój  robótkowy bałagan.  To bardzo, bardzo miłe i mobilizujące. Za co Wam dziękuję.
 obiecuję też  kilka kursów np jak  zrobić całą bombkę,  odlewy cudeniek, które zazwyczaj kupujemy za ciężkie pieniądze w sklepach craftowych czy np jakieś inne śmiesznoty , których w moim codziennym i zawodowym  zyciu dość sporo. Zrobię to, ale dopiero po świętach. Teraz jestem w ferworze  sprzątania i wszelkich  uroczystości urodzinowo- przyjacielskich, których w grudniu  ( jak i wrześniu )  u mnie  baaardzo dużo.  Dlatego proszę o cierpliwość
Pozdrawiam Wszystkich  serdecznie i  już teraz życzę  jakiegoś sensownego ogarnięcia i nie zagubienia się w  przedświątecznych przygotowaniach . :)))))

4 komentarze:

 1. Buu, kiepsko...myślałam, że przed świętami jeszcze myszowate zobaczę, oczy nacieszę...a tu takie buty:(((To pracuj sobie Halinko wydajnie, nie złam paznokci na szorowaniu podłóg, na imprezach natomiast baw się dobrze :)
  Pozdrowienia...i tYsz się biorę za robotę:((

  OdpowiedzUsuń
 2. Będziemy niecierpliwie czekać na Twoi cudeńka

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdrowych, rodzinnych Świąt życzę. A w nadchodzącym Nowym 2011 Roku przede wszystkim dużo czasu na realizację wszystkich kreatywnych pomysłów :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Radosnych- Zdrowych i Spokojnych !!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka