O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

poniedziałek, 6 grudnia 2010

tort nr 1

Grudzień obfituje u mnie w  solenizantki. Takoż każda z nich dostanie, oprócz właściwego prezentu,  takie  coś, które wygląda jak tort, ale jadalne jest tylko w części zawartej w czeluści środków (nie pieniężnych rzecz jasna). Środki każdego kawałka zawierają oprócz  czegoś słodkiego  tagi z  myślami ważnych i mniej ważnych myśli, ale każda wg mnie  mająca w sobie coś. Od razu też dodam, że każda z  koleżanek ma inną zawartość  środków )))
Nie mogłam iść na łatwiznę bo każda z nich jest inna zarówno w  charakterze jak i wyglądzie. No i co by nie rzec, każda jest kobietą, a te jak wiadomo, nie lubią mieć tego samego.
Dlatego pozostałe torty też się będą różniły.8 komentarzy:

 1. Ślicznie tu u Ciebie Halinko:) A tort to już rewelacja!!! Podziwiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Co??Się takie robi z papieru????I Się tymi ręcyma wykonywuje takie piękności???
  Padłam i nie powstanę z miejsca!!!!Bjutiful a przy tym tak pomysłowe, że aż dech zapiera!!!
  ps. 24.maj.Joanna;):D:D
  Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczny torcik Halinko :) No i świetny pomysł z tymi tagami do środka :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka