O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

czwartek, 5 czerwca 2014

Patefon

Zrobiony  jako pudełko na płyty ze starymi nagraniami dla mojego mistrza. Będzie to  podziękowanie za ten rok bardzo fajnej i owocnej pracy.
Patefon zrobiony wg wzoru ze strony  Tara's Craft Studio 
Strona z bardzo ciekawymi inspiracjami. Polecam ją. Znajdziecie tam całe mnóstwo bardzo efektownych i  ciekawych pomysłów.
Całość zrobiona z kartonu od 3 do 1 mm,  papieru  120 g i  Graphic45
Papier cięty przy użyciu Pazzlesa.
Acha... Suwak pod tuba, oraz ramię z igłą są ruchome)))) A co. Jak szaleć to szaleć ;)****
Zrobiłam i  drugi  patefon. Trochę inne papiery - Mechanical Illusions - Time Wings.Znajdziecie je  w nowościach sklepu  Scrap.com 
Oczywiście swoje patefony już wręczyłam właściwym odbiorcom. Zrobiły wrażenie co mnie niezmiernie ucieszyło. Dodam tylko, że w ostatnim momencie zmieniłam w tym drugim uchwyt w szufladce na  mniejszy. Niestety nie zrobiłam już zdjęcia.2 komentarze:

  1. oh! mais c'est superbe, très créatif, biz

    OdpowiedzUsuń
  2. Szczękę zbieram z podlogi. KAPITALNE!!!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka