O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

piątek, 27 czerwca 2014

"okulary " na serwetce

Serwetki papierowe to rzecz, którą kupuję namiętnie. Z każdej paczki zawsze zostawiam kilka. Wykorzystuję je do  rożnych prac. Między innymi do scrapu. Co widać  poniżej.
Użyte w skrapie  litery są powlekane jakąś folią  izolacyjną, którą wyciągnęłam z szafki  mążżżższczyzny. On ma sporo  fajnych rzeczy, które  idealnie pasują  do  działań  kreatywnych. I nawet jak się  zdenerwuje, że coś mu wzięłam, to rozkłada bezradnie ręce na  mój argument, "że  mogłam wziąć więcej, ale  byłam baaaardzo oszczędna, no i resztki mu zostawiłam " :)))))

3 komentarze:

  1. très belle page et magnifique ambiance, biz

    OdpowiedzUsuń
  2. Scrap rewelka:) Ale ten opis mężowskich rąk rozłożonych bezradnie...bezcenne:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Jak naklejasz serwetki, że tak ladnie wyglądają?

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka