O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

niedziela, 11 maja 2014

Ciut inaczej niż zawsze

Nie mogąc  zamknąć  w kredensie szuflad pełnych serwetek stwierdziłam, że  muszę coś z nimi zrobić. Wywalenie nie wchodziło w grę, wpakowanie  do jakiegoś pudła też nie. Pozostało  mi jedynie wykorzystanie ich w nowym dla  nich  kształcie. Co też zrobiłam.
Zdjęcia nie oddają  uroku całości.
Z resztek starych  ogarków świec  zrobiłam nowe. Odcienie niebieskiego uzyskałam za pomocą kredek świecowych.Szary to efekt połączenia niebieskiego z resztkami brązu. Ten efekt kolorystyczny był dla mnie samej zaskoczeniem. .  Naczynia, to  recykling :)))


I na koniec coś słodkiego. Daleko mi do  jako takich umiejętności cukierniczych, ale staram się. Może kiedys  się uda i zachwycę samą siebie? Mążżższczyzna ze słodkości był zadowolony, ale jemu wszystko co słodkie pasuje. To pierwsze to kruche ciastka.

A to tutaj, to truskawki w czekoladzie  z bitą śmietaną. Może mało ładnie wyglądają, ale były pycha.

2 komentarze:

  1. Pięknie Ci wyszło wszytsko:) Zwłaszcza serwetkowe flakoniki mi się podobają:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka