O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

poniedziałek, 16 grudnia 2013

Stroiki

W przerwie między jednym domowym zajęciem, a drugim, staram się przygotować swoje dekoracje. Tym razem  powstał jeden wianek na drzwi. Wieniec zrobiłam  już dawno temu ze świeżo ściętych wiśniowych gałęzi. Teraz go tylko  pociapałam biała farba akrylową. Śnieżynki i gwiazdki wycięte z masy porcelanowej foremkami do ciastek. Te ledwo widoczne wąsy nad wstążką  są zrobione z folii  do sitodruku.

A tu  stroik z zeszłego roku. Niestety zdjęcie nie oddaje  jego urody, ale tylko takie się  zachowało.
 Ten był umieszczony w  płaskiej donicy. Zależało mi , żeby był rozłożysty. Udało się :) 
Z ogromniastymi szyszkami, laskami cynamonu, suszonymi pomarańczami  i jedyna sztuczną rzeczą, jaką była gałązka z kulkami, prezentował się całkiem, całkiem.


2 komentarze:

  1. tes décos sont trop belles, tu es si créative, biz

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię takie naturalne:) Bardzo:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka