O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

czwartek, 17 października 2013

Przepraszam wszystkich, że  ostatnio  jestem mało aktywna i nie  odpowiadam na  pozostawione komentarze, ale z ręką na sercu... po prostu nie mam kiedy. Wszystko  robię w biegu i praktycznie "na wczoraj" . A czasami mam wrażenie, że to i tak za późno.  Coraz częściej łapię się na tym, że zazdroszczę tym, którzy uciekli od cywilizacji- ale to tak na marginesie.
Tu  dowód, że  staram się  od niej uciekać i oddawać temu  co lubię i dla tych, których  bardzo lubię, ale  nie zawsze się udaje. Stąd  na razie tylko  tyle
4 komentarze:

 1. magnifique, elles sont superbes, très poétique, une vrai féérie hivernale, biz

  OdpowiedzUsuń
 2. Każda była moją faworytką, dopóki nie zobaczyłam następnej:) Wszystkie piękne!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. sliczne, bardzo lubie takie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Miło mi, że się Wam podoba.
  Dziękuję też, że zaglądacie do mnie i akcentujecie te wizyty komentarzami.
  Pozdrawiam Was serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka