O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

niedziela, 29 września 2013

Powoli wracam do przestrzeni internetowej po komputerowej  katastrofie. Odzyskiwanie danych zawsze bardzo odbiega od oczekiwań ,czego miałam i mam świadomość po wcześniejszych  doświadczeniach, a co  zawsze bagatelizuję. I tu sprawdza się Kochanowski  "Nową przypowieść Polak sobie kupi, że przed szkodą i po szkodzie głupi..."  Nie ma  jednak tego złego co by na dobre nie wyszło. Wróciłam do pisania piórem, zyskałam  czas na inne przyjemności i udało mi się zrobić kilka rzeczy. W tym parę kartek.
Tu może mało odkrywcze, ale mnie się podobają.
5 komentarzy:

 1. Świetne kartki:) Druga jest moją faworytką:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne kartki, trzecia jest piękna, ale druga najbardziej pomysłowa, troszkę bym ją "podrasowała", może tu i tam brokatu białego, może perełki w środku śnieżynek, może śnieżnobiałą gazę w tle, nie wiem, ale pomysł z gwiazdkami nakładającymi się na siebie na kwadratach wyśmienity:) To co mogę zrobic lifta, a może obie zrobimy;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie fajne, ale mnie najbardziej podoba się pierwsza :)

  OdpowiedzUsuń
 4. elles sont superbes, très élégante et sobre, biz

  OdpowiedzUsuń
 5. Trudno Wam dogodzić ))))) Grunt, że każda ma coś, co się jej podoba.
  OriBella, jasne, że możesz. Ja do lifta swojej kartki chyba nie dojdę, bo mam sporo innej roboty. Chociaż kto wie? Jak coś wymodzę to tu pokażę.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka