O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

niedziela, 1 września 2013

album kopertowy

Wreszcie powstał....
Wykorzystałam w  nim różne papiery, z dominacją Moullin Rouge z Prima Marketing. Do ozdoby posłużyły mi gotowe  ażurowe wycinanki   firmy WYCINANKA oraz  stare  pocztówki z Paryża, które dawno temu znalazłam  na targu staroci.
(Uwielbiam  szperanie w starociach :) . Co więcej zawsze  znajduję jakąś perełkę. Wtedy te pocztówki trafiły mi się jak ślepej kurze  ziarno.)
Na początku było mi ich  szkoda, ale teraz zdecydowanie częściej będę mogła nacieszyć nimi oko, bo nie będą leżały gdzieś na  dnie kufra.


2 komentarze:

  1. super joli!! cet esprit vintage, très réussi et très élégant, biz

    OdpowiedzUsuń
  2. Niezwykły pomysł i wykonanie:) Zbieram ząbki z podłogi;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka