O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

środa, 29 maja 2013

Upominek dla taty

No i już po  przedszkolnym Dniu MAMY I TATY. Z tej okazji moje dzieciaki  robiły dla swoich rodziców prezenty. Tata dostał  breloczek, który  jest mojego pomysłu od A do Z. Wykonanie oczywiście  moich podopiecznych. A że  wychodzę z założenia, że praca ma być samodzielna więc efekty  tej pracy są  różne. Dla mnie ważne było to, aby dzieci   z  wykonaniem tej pracy poradziły sobie same. Wyjątkiem było lakierowanie, które wziełam na siebie, ale to już z  z oczywistych powodów.

2 komentarze:

  1. Witaj Twoje breloczki sa fantastyczne!!!! Ja tez pracuję w przedszkolu i chciałam zrobić na prezent własnie Twoje breloczki, czy mogę prosić o informacje jak zostały one zrobione, dziekuje z góry za odpowiedz:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka