O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

wtorek, 14 maja 2013

kartka z blachą

Właściwie powinno brzmieć "z grubą folia aluminiową". Taką, z jakiej kiedyś robiono kapsle  na butelki z mlekiem czy śmietaną. Rolkę takiej  folii dostałam w prezencie. W ramach prób zrobiłam  kartkę. Folia  została poddana wygniataniu w folderze do embosingu, a później  podbarwiona alkoholowym , niebieskim tuszem (bo tylko taki  teraz mam :/ )


3 komentarze:

  1. oh wouah! chic, travaillé et tellement recherché, biz

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ładna "blaszana" kartka ;-) Niby prosta, ale bardzo elegancka i taka... bogata - szalenie mi się podoba. No i w moich ulubionych kolorach!!

    OdpowiedzUsuń
  3. Pięknie sobie poradziłaś z blachą. Nie ma to jak inne wykorzystanie materiału, który nie powstał z myślą o robieniu z niego kartek. Niebieski kolor wyszedł bardzo fajnie. Nawet dobrze, że występuje w połączeniu z metaliczną barwą.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka