O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

sobota, 11 maja 2013

miszmaszowe notesy

Miszmaszowe  notesy bo  techniki łączone. Oprócz klasycznego introligatorstwa trochę ozdób w postaci  embosingu na ciepło, mixmediów czy łączenie papierów, które w introligatorce na okładki się raczej nie nadają. Notesy  (po części) już zostały rozdane :)


4 komentarze:

 1. oh! mais ce que c'est joli et si élégant, biz

  OdpowiedzUsuń
 2. :)
  Cieszę się, że się Wam podoba. Ten pierwszy okładkę ma zrobiona z papieru używanego w ciemniach fotograficznych. Papier pod wpływem temperatury zrobił się połyskliwy i gładki. Z tym embosingiem wygląda fajnie. Mnie też się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 3. WOw ale piękne, zwłaszcza drugi taki dla mnie:)no jaka szkoda,że już rozdany;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka