O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

piątek, 30 lipca 2010

dziecięcy albumik

Album o dzieciaczkach jednej bardzo sympatycznej rodziny. Zrobiony z potrzeby chwili i sympatii jaką darzę zarówno dzieciaki  jak i rodzicow tejże czeladki.
W albumie wykorzystałam papiery z kolekcji Lavewnder Emotions (autorstwa Anny Marii Wolniak) oraz  jakieś resztki innych, wykrojniki spellbinders i dziurkacz - kwiatek, wszelkiego rodzaju  wstążki, tasiemki oraz ćwieki od Endiego


 W albumie pozostawiane  puste miejsca w tagach , kopercie i innych zakamarkach na rodzinne uzupełnienia, ale to już  rodzinne zadanie .

4 komentarze:

 1. Bardzo dobrze rozgryzłaś temat, albumy dla dzieci robi się trudno ale świetnie sobie poradziłaś.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna pamiątka.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Super sprawa!!! Bardzo pomysłowy prezent!! Ech, ze Ty tak daleko mieszkasz, zapraszałabym baaardzo czesto do siebie;)))
  Li_ko, a myszate to będą jeszcze???Chętnie poczytałabym komentarze M;):D:D
  Pozdrowienia:)

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo pięknie, jak z resztą wszystko co robisz :D Pomysłowo, jak Asia piszę no i ja nie wiem ile bym musiała siedzieć nad taką dużą pracą!! Ale chyba opłaciło się ,co?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka