O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

poniedziałek, 25 lipca 2016

Morze Norweskie


Małe wspominki mąąąążżżższszczyzny po rejsie, z którego ja zrezygnowałam. I teraz żałuję. Chociaż nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo  mam obiecany podobny, ale tam, gdzie mniej kiwa :))))
Na zdjęciach tego nie widać, ale jak kiwa to się zdjęć nie robi bo "all hands on deck" Dlatego mam tylko ładne migawki, których mążżższszczyyżnie bardzo "zazdraszczam".

 Tu słonko nie mogło się zdecydować czy już zaszło, czy wzeszło.

"Jutro popłyniemy daleko, jeszcze dalej niż te obłoki" jak rzekł mistrz K.I.


Po obejrzeniu zdjęć i opowieściach zmieniłam nam plany emerytalne. Już nie damy się zjeść rekinom tylko zamieszkamy na pięknej wyspie ONA.

Lodowiec Svartisen. Z daleka i z bliska. Woda smakuje dużo lepiej niż filtrowana z kranu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka