O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

wtorek, 14 czerwca 2016

Pudełko na małe zdjęcia

Robiąc ten aparat wzorowałam się na  pomyśle ze strony  Tara's Craft Studio. Polecam tę stronę. Autorka nie tylko sprzedaje, ale też i udostępnia niektóre wzory za darmo z jednoczesną instrukcją jak je wykonać. 
Ja jestem jej pomysłami zachwycona. Wszak nie wszystkie są w moim typie, ale część (spora) i owszem. Tym razem na warsztat wzięłam stary aparat fotograficzny, który dla własnych potrzeb troszkę zmodyfikowałam.  Zmiany  objęły wydłużenie i podniesienie podstawy w sposób dający możliwość umieszczenia w niej szufladki na maleńkie zdjęcia oraz zmniejszenie  mieszka  aparatu.   

3 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka