O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

sobota, 4 czerwca 2016

Dla bardzo wiekowego harcerza

Poproszono mnie o zrobienie czegoś zabawnego dla wiekowego (baaardzo wiekowego, bo 100 letniego) harcerza. Pan ten absolutnie wyprasza sobie wypominanie mu wieku :))))))
Podporządkowałam się i zrobiłam tradycyjną kartkę, z miejscem do wpisania imienia i (ewentualnie) dnia  urodzin oraz wspomnieniowe pudełko. Niestety. Robiąc zdjęcia zapomniałam o kartce. Cóż. Zwalam to gapiostwo na pośpiech jaki towarzyszył mi przy tym zadaniu.  W pudełku spora część elementów cięta ręcznie (bo Pazzles w rozsypce), ale i tak nie wyszło tak tragicznie.


5 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka