O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

poniedziałek, 8 czerwca 2015

Oblewanie :)

Jakiś czas temu oblewaliśmy remont  łazienki naszej koleżanki. Jako, że łazienka różowa, a jej  przemiana  trwała i trwała więc postanowiliśmy  uczcić fakt, że wreszcie można z niej skorzystać.  (Łazienki oczywiście, nie koleżanki). Tak też aby wszystko było jak należy pojawiły się różowe  prezenty  okraszone różową kartką z życzeniami. 
Były też  bąbelki w wannie i kieliszku... w końcu jak oblewanie to oblewanie3 komentarze:

  1. Cara ... Dzięki.
    Koleżanka była tak zaaferowana oblewaniem swej łazienki, że środek kartki zauważyła dopiero po dobrych kilku godzinach po pożegnaniu nas.
    Dla nas to sygnał, że nieźle się z nami bawiła. Taką w każdym razie mamy nadzieję, a co najważniejsze... łazienka ostała się cała. Nie zdewastowaliśmy jej.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka