O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

czwartek, 7 sierpnia 2014

życzeniowa waliza

Zrobiona na prośbę koleżanki. Jedyny warunek ... by była to niespodzianka. No to jest... walizka w pudełku, z życzeniami na  kartonikach.
Narożniki, pasek i rączka to ircha z moich spodni, Metalowe elementy (sprzączka, stopki,  pół-kółka)  z odzysku lub wyginane przeze mnie ze spinaczy. Napis "20 lat" wycięty pazzlesem.
I tu uwaga  w ramach mojej  pazzlesowej instrukcji.... do bardzo cieniutkich  liter należy mieć ostry nóż i  dobrze pokryta klejem matę. To maleńkie literowe draństwo wycinałam 4 razy.
Klucz i ptasiory to gotowce.


3 komentarze:

  1. wow,fantastyczna walizka:)!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. c'est magnifique! très beau travail! biz

    OdpowiedzUsuń
  3. cieszę się ogromnie, że się Wam podoba

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka