O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

poniedziałek, 4 sierpnia 2014

Zamiast wykrojnika

Pojawiły się u nas wykrojniki Memory Box z polskimi napisami. I można  z tego powodu wyrazić  swoje zadowolenie. Szkoda tylko, że  nie ma wśród nich zbyt dużego wyboru. Co nie zmienia faktu, że i tak należy się cieszyć z tego co jest.
Ja pobawiłam się trochę swoim pazzlesem. Efektem tych zabaw było zrobienie napisu na wzór tego z MB, ale z moim prościutkim  hasłem.
2 komentarze:

  1. No proszę, jaka Ty zdolniacha jesteś:) Niby taka zabawa maszynką, a jakei śliczności wyczarowałaś:) Też bym tak chciała się dobrze bawić;)

    OdpowiedzUsuń
  2. charmant, très jolie création, biz

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka