O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

niedziela, 23 marca 2014

maki

Sprawdzałam zachowanie się  ślicznego,jednobarwnego, błyszczącego i cienkiego papieru na  kleju introligatorskim. I tu chała.  Papier po wyschnięciu tak się kurczy, ściągając  warstwę na którą był przyklejony, że przy próbach wyginania bądź prostowania go  słychać pękanie. Piorunujące wrażenie )))))
Nie zmienia to faktu, że papier jest śliczny. Niestety.... nie nadaje się do klejenia, ale do innych prac i owszem. Zdjęcie  nie oddaje jego urody, a szkoda.

1 komentarz:

  1. hé oui, pas toujours facile de donner le même effet en phot, mais ta carte est tout de même très jolie et élégante tout en finesse, biz

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka