O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

piątek, 15 lutego 2013

muzycznie

Muzyka to dla  mnie i moich bliskich nośnik niesamowitych  doznań i przeżyć. Wczoraj  byłam na koncercie Orkiestry Kameralnej Filharmonii Śląskiej, która  grała  walentynkowo  Piazzollę. Dodatkowy bonus w formie nowej aranżacji znanych, światowych  przebojów nastroiło mnie bardzo przyjemnie.
Te muzyczne  wariacje dają o sobie znać nie tylko w sporej płytotece, ale i w próbkach scrapowo-kartkowo-obrazowych. Przy okazji zbiegło się to ze 106  wyzwaniem LiM.
Moich kartek jest kilka, zrobionych w różnym okresie i przy okazji różnych okazji.

te to już  kartki dla znajomych ))))
A tu kartki ze stemplami (kiedyś  STAMPENDUSA, a teraz STAMP HAPPEN) , które są  bardzo malarskie i po prostu cudne.1 komentarz:

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka