O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

niedziela, 13 stycznia 2013

Trochę inaczej

Jakiś czas temu koleżanka poprosiła mnie o zrobienie "czegoś prostego", co mogłoby być prezentem dla osób, które się przyczyniły do powstania nowego ośrodka. Oczywiście (z racji braku środków) jak najmniejszym kosztem i w miarę mało pracochłonne.
No to wymyśliłam coś takiego. Kartka w kształcie domku, z logo ośrodka i z  sercem z masy papierowej. Proste, szybkie i przestrzenne. Takie jakie miało być.
Dodam tylko, że pomysł na formę kartki już "sprzedałam" na spotkaniu  nauczycieli u mego  introligatora, u którego lubię przebywać z racji niesamowitych opowieści, nauki i cudnej atmosfery.4 komentarze:

  1. Faktycznie świetnie Ci to wyszło. Mi bardzo odpowiada kolorystyka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie, że kartka przypadła Wam do gustu. Mnie ona też się podoba, choć nic w niej szczególnego.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka