O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

czwartek, 24 stycznia 2013

album moich osobistycznych dziecków :)

Zrobiony ( cięcie, zszywanie, oprawianie, klejenie) od początku do końca przeze mnie.  Na razie powstały  dwa dla babć. Powstaną jeszcze dwa (tym razem dla  rodziców)
Ale nie to jest istotne.  Tym razem chciałam pokazać możliwości zdobienia  wykrojnikami "MEMORY BOX". Nie ukrywam, że jestem nimi zachwycona. Nie pokazuję wszystkiego, bo  można by było się zniechęcić  do nich, a to nie jest moim zamiarem. Wspomnę tylko, że każda ze stron  jest ozdobiona i mało kiedy "memorowe" kompozycje się  powtarzają. Cięcie  wykrojonych elementów i składanie  ich na nowo daje potężne możliwości.
Acha. Na okładce jest  ramka , którą większość  zna. To ramka ze SKRAPIŃCA wg  projektu Rae.6 komentarzy:

 1. ależ to piękne
  takie proste i delikatne ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. oh wouah! ce qu'il est chic et élégant ton album!! biz

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam memorki...szkoda,że trudno je kupić... Ozdobiłaś album zjawiskowo:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się, że się Wam podoba. Ja też jestem zadowolona chociaż teraz pewnie ciut bym w tych albumach zmieniła. Nie mniej ... jak na pierwsze tak wielkie przedsięwzięcie może być :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ... ale on jest uroczy, taki prosty i delikatny, cuuudo
  pozdrawaim cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna praca! Ozdobniki subtelne i delikatne, a jednocześnie bardzo zdobne - dobra robota!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka