O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

wtorek, 13 listopada 2012

Zaskoczenie NA MAXA

Zawsze zachwycają mnie dziecięce dowody  miłości. obojętnie, czy to uśmiech, przytulenie się, czy wyrażenie  tej  miłości  w inny sposób np stwierdzeniem "kocham  panią". Z takimi dowodami  wiele  z nas spotyka się  w swej pracy na co dzień.  Ja oprócz tego typu dowodów  zostaję obdarzana  rysunkami, laurkami i  innymi pracami. Tym razem  zostałam zastrzelona przez  rodziców Zuzi, którzy ufundowali mi taką  niespodziankę. Dodam, że mam Zuzi  jest utalentowana plastycznie. Potrafi zrobić wiele  pięknych rzeczy. Jej  liściaste  róże w jesiennych bukietach przyciągają wzrok. Z resztą nie tylko one. :))))


***********************
13.11.2012
godz 22.12
No i mega zaskoczenie podwójne, bo koszyk nie jest zrobiony przez mamę Zuzi. Zuzia dostała go w prezencie.  Zamiast go zatrzymać obdarowała nim mnie. Co więcej -  sama go podpisała.

Rzecz wręcz niesłychana, aby 6 latek tak się  zachował. Tym bardziej  jest to rozczulające.
Jestem  diabelnie dumna ze swoich przedszkolaków. Trafiam na super rodziców, którzy  wychowują  swoje dzieciaki tak, że serce rośnie. I nie chodzi tu rzecz jasna o prezenty, ale o kształtowanie charakterów. Dzielenie się to bardzo trudna umiejętność.

6 komentarzy:

 1. No cóż, znaczy - zasłużyłaś :-)
  Halinko, ode mnie otrzymujesz wyróżnienie, odbierz proszę :-)
  http://euphoriahandmade.blogspot.com/2012/11/otrzymaam-wyroznienie-i-jestem-w-szoku.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie, pięknie! A już myślałam, że to Twoje dzieło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow. Aż trudno uwierzyć, że coś tak skomplikowanie wyglądającego da się złożyć w całość ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudny koszyczek:) I tyle serca dostałaś:) Mnie także zawsze to rozczula:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka