O mnie

Moje zdjęcie
lin_kowe bo od imienia,a robótkowo bo bawią mnie wszelkiego rodzaju robótki.Niekoniecznie wszystkie,ale większość z nich na pewno.A próbowałam wszystkiego co popularne zaczynając od kredki i mazania po papierze,a kończąc na przeprojektowaniu starych kuchennych mebli.Jak widać zakres dość szeroki choć cały czas oscylujący w obszarze działań plastyczno-konstrukcyjnych.Co z tego wychodzi tego nie poddaję ocenie. Robię bo to mnie bawi.I na tym poprzestanę. I dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają. To bardzo miłe.

niedziela, 3 stycznia 2016

Znaleziska. Moja maska

W ramach przeszukiwania kompa w poszukiwaniu ważnych zdjęć, znalazłam trochę rzeczy, które zrobiłam dawno temu. Tych znalezisk jest kilka. Na początek maska.
W naszych sklepach jest ich sporo i w różnych cenach. Samemu taką maskę też można zrobić. I nie potrzeba do tego specjalnych urządzeń, ale można też i przy ich wykorzystaniu.
Ja swoją zrobiłam przy użyciu pazzlesa na arkuszu co przypomina cienki plastik. W każdym razie jest grubszy od tego, z jakich są kupne maski, ale i tak się sprawdza.
 Jęsli ktoś jest zainteresowany wzorem do wycięcia w formacie wpc  to wystarczy się odezwać, a go udostępnię.

4 komentarze:

 1. Chorowałam na to urządzenie od kilku lat. W sobotę szczęśliwym trafem udało mi się kupić bardzo okazyjnie używane. Właśnie kurier mi je wniósł do domu. Wypakowałam i nawet boję się włączyć :) Musze je najpierw sprawdzić, ale muszę wiedzieć jak je uruchomić, aby jeżeli wynikną jakieś uszkodzenia nie były one z mojej winy. Mam kilka pytań przed uruchomieniem, więc jeżeli mogę się odezwać, będę wdzięczna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chorowałam na to urządzenie od kilku lat. W sobotę szczęśliwym trafem udało mi się kupić bardzo okazyjnie używane. Właśnie kurier mi je wniósł do domu. Wypakowałam i nawet boję się włączyć :) Musze je najpierw sprawdzić, ale muszę wiedzieć jak je uruchomić, aby jeżeli wynikną jakieś uszkodzenia nie były one z mojej winy. Mam kilka pytań przed uruchomieniem, więc jeżeli mogę się odezwać, będę wdzięczna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że nie chcesz wymienić się doświadczeniami...

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że nie chcesz wymienić się doświadczeniami...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny

To miłe z Waszej strony. Zapraszam ponownie, jeśli tylko macie na to ochotę. :)
lin_ka